© Cosmic Minigolf Pub 2023 • Karmelicka 50/2, Kraków • +48 576 310 181 • cosmicminigolfpub@gmail.com

© Cosmic Minigolf Pub 2019 • Świętej Agnieszki 9, Kraków • +48 500 815 965 • cosmicminigolfpub@gmail.com

  1. pl
  2. en
  1. pl
  2. en
Logo przedstawia piłkę golfową wraz z flagą. Pierścienie przypominające pierścienie Saturna odzwierciedlają kosmiczną tematykę Pub'u

Nieziemska Wystawa

Uwaga! Kosmiczny Minigolf znajduje się za Czarną Dziurą! Zbierz się więc na odwagę i wstąp do naszego ukrytego świata!

Na samym początku Kosmiczna Wystawa przybliży Ci ewolucję naszego wszechświata. Początki dziejów wszystkiego wyznaczył Wielki Wybuch, a po około 300.000 latach pierwsze gwiazdy rozświetliły naszą przestrzeń kosmiczną. Po 14 miliardach latach powstał Cosmic Minigolf Pub.

Wystawa przybliżająca klientom chronologię naszego wszechświata. Za czarną dziurą kryją się przeróżne aktywności, od minigolfa, po gry planszowe, cymbergaj i piłkarzyki

Poznaj nas

Kosmiczny Minigolf

Po wskoczeniu do Czarnej Dziury znajdziesz się w innym wymiarze, rządzonym przez Kosmiczny Minigolf! Na naszym 9-torowym polu minigolfowym możesz bawić się do woli! Wszystkie tory znajdują się pod dachem, możesz zagrać w minigolfa niezależnie od pogody! Poza tym każdy z naszych torów składa się z innych przeszkód - na pewno prędko Ci się nie znudzą! Jeżeli przejdziesz przez wszystkie tory i nadal nie masz dość, po prostu zacznij od początku lub powtórz swoje ulubione ścieżki minigolfowe, zdobywając coraz lepsze rezultaty!

Astronomiczne gry planszowe

Jeżeli po jakimś czasie jednak znudziła Ci się gra w minigolfa, usiądź przy jednym z naszych stolików. Na każdym z nich znajdziesz różne gry planszowe oraz zręcznościowe jak neonową Jengę czy grę logiczną '4 w jednym rzędzie'. Poza tym możesz rywalizować ze swoimi znajomymi grając w cymbergaja lub piłkarzyki!

Odlotowy wystrój

Abyś poczuł się niczym Astronauta NASA, cały nasz wystrój ozdobiony jest malowidłami i muralami świecącymi w ultrafiolecie, przedstawiające przeróżne ciała niebieskie naszego wszechświata!