Abyś poczuł się niczym Astronauta NASA, cały nasz wystrój ozdobiony jest malowidłami i muralami świecącymi w ultrafiolecie, przedstawiające przeróżne ciała niebieskie naszego wszechświata!

Odlotowy wystrój

Jeżeli po jakimś czasie jednak znudziła Ci się gra w minigolfa, usiądź przy jednym z naszych stolików. Na każdym z nich znajdziesz różne gry planszowe oraz zręcznościowe jak neonową Jengę czy grę logiczną '4 w jednym rzędzie'. Poza tym możesz rywalizować ze swoimi znajomymi grając w cymbergaja lub piłkarzyki!

Astronomiczne gry planszowe

Po wskoczeniu do Czarnej Dziury znajdziesz się w innym wymiarze, rządzonym przez Kosmiczny Minigolf! Na naszym 9-torowym polu minigolfowym możesz bawić się do woli! Wszystkie tory znajdują się pod dachem, możesz zagrać w minigolfa niezależnie od pogody! Poza tym każdy z naszych torów składa się z innych przeszkód - na pewno prędko Ci się nie znudzą! Jeżeli przejdziesz przez wszystkie tory i nadal nie masz dość, po prostu zacznij od początku lub powtórz swoje ulubione ścieżki minigolfowe, zdobywając coraz lepsze rezultaty!

Kosmiczny Minigolf

Poznaj nas

Wystawa przybliżająca klientom chronologię naszego wszechświata. Za czarną dziurą kryją się przeróżne aktywności, od minigolfa, po gry planszowe, cymbergaj i piłkarzyki

Na samym początku Kosmiczna Wystawa przybliży Ci ewolucję naszego wszechświata. Początki dziejów wszystkiego wyznaczył Wielki Wybuch, a po około 300.000 latach pierwsze gwiazdy rozświetliły naszą przestrzeń kosmiczną. Po 14 miliardach latach powstał Cosmic Minigolf Pub.

Uwaga! Kosmiczny Minigolf znajduje się za Czarną Dziurą! Zbierz się więc na odwagę i wstąp do naszego ukrytego świata!

Nieziemska Wystawa

Logo przedstawia piłkę golfową wraz z flagą. Pierścienie przypominające pierścienie Saturna odzwierciedlają kosmiczną tematykę Pub'u
  1. pl
  2. en
  3. de
  1. pl
  2. en
  3. de

© Cosmic Minigolf Pub 2019 • Świętej Agnieszki 9, Kraków • +48 500 815 965 • cosmicminigolfpub@gmail.com

© Cosmic Minigolf Pub 2019 • Świętej Agnieszki 9, Kraków • +48 576 310 181 • cosmicminigolfpub@gmail.com